tu każde dziecko jest u siebie

Świąteczny Dzień w Chatce – 15.12.2017

Święta to czas, kiedy zwalniamy tempo, w którym żyjemy na co dzień, by móc cieszyć się pięknymi chwilami w gronie najbliższych…
W naszej Chatce święta rozgościły się już na dobre. „Świąteczny Dzień w Chatce” staje się powoli tradycją, którą naprawdę warto podtrzymywać. Piątkowe popołudnie na długo pozostanie w sercach wielu z nas. Było wspólne kolędowanie, ozdabianie pierniczków, bicie rekordu w klejeniu najdłuższego łańcucha choinkowego, a to wszystko w gronie naszej wspólnej „chatkowej rodziny”.
Nasze spotkanie, podobnie jak rok temu, miało swój szczególny cel, którym było wspomożenie Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Uginające się stoły Kiermaszu Bożonarodzeniowego w szybkim tempie pustoszały, a puszki przeznaczone na środki dla podopiecznych Fundacji, proporcjonalnie wypełniały się po brzegi. Każdy dorzucił swoją cegiełkę, za co z całego serca dziękujemy.
W takich chwilach jak ta, nabieramy pewności, że „ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie maja wprawdzie skrzydeł, ale bezinteresownie wyciągają ręce i proponują swoją pomoc. I choć dobra robota nie potrzebuje pochwały, my chcemy pochwalić się, że mamy Rodziców, na których zawsze możemy liczyć. ONI wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu, niż braniu.”
W imieniu naszym i Fundacji pragniemy serdecznie wszystkim podziękować: za frekwencję, która po raz kolejny przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, za zaangażowanie wszystkich naszych darczyńców, za poświęcony czas, którego Państwo dla nas nie szczędzili i dobro płynące z tak wielu serc…